Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Skupienie Adwentowe SKC

W dniu 11 grudnia 2008 roku, odbyło się Skupienie Adwentowe dla członków i opiekunów Szkolnych Kół Caritas w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej, przy ul. Łąkowej 40 w Łodzi.

Zostały odprawione dwie Msze Święte z możliwością spowiedzi. Na godz. 10.30 zaproszono Szkoły Podstawowe, a na 12.00 – Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne.

Opiekunami czynnie włączyli się w Mszę Świętą, odczytując modlitwę wiernych oraz czytania mszalne. Wolontariuszki akcyjne sprawowały pieczę nad prawidłową prezentacją slajdów ze słowami śpiewanych pieśni. Przy wyjściu każdy wolontariusz, otrzymał upominek. Łącznie przybyło 22 SKC - 175 dzieci oraz 22 opiekunów SKC.
Emilia Lichnerowicz

Tomasz Kopytowski