Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Październikowe spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas

W dniu 6 października 2009 roku, o godz. 9.45, po raz drugi w tym roku szkolnym, spotkali się przedstawiciele Parafialnych Zespołów Caritas.
Zebranie poświęcone było omówieniu spraw organizacyjnych dotyczących zbliżających się akcji. Ważnym tematem spotkania było planowanie wyjazdu szkoleniowo-formacyjno-integracyjnego do Ośrodka Rekolekcyjno-Konferencyjnego Caritas Archidiecezji Łódzkiej w Porszewicach, dla reprezentantów PZC. Zastanawiano się także nad uroczystością „Międzynarodowego Dnia Wolontariusza” i spotkania opłatkowego. W związku z tym zawiązana została grupa artystyczna, która przygotuje część muzyczno-teatralną na następne spotkanie PZC, które odbędzie się 15 grudnia o godz. 9.45 w Caritas przy ul. Gdańskiej 111.
Tomasz Kopytowski
<- wróć