Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Uroczystości odpustowe w Drzewocinach

odpust w Drzewocinach 2015W poniedziałkowy wieczór, 16 listopada 2015 roku, w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym Caritas Archidiecezji Łódzkiej w Drzewocinach, odbyły się uroczystości odpustowe ku czci Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia. W kaplicy ośrodka odprawiona została Msza Święta koncelebrowana, której przewodniczył ks. Zdzisław Kuropatwa, zastępca dyrektora Caritas. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele instytucji wspierających działalność Caritas, pracownicy i wolontariusze, podopieczni a także przyjaciele i sympatycy ośrodka w Drzewocinach. Na zakończenie liturgii odmówiony został akt zawierzenia Matce Miłosierdzia.

Po Mszy Świętej uczestnicy uroczystości spotkali się w jadalni ośrodka na wspolnym posiłku. Atmosferę wieczoru ogrzewał blaskiem i ciepłem ogień z kominka w sali kominkowej ośrodka.

Tomasz Kopytowski
Zobacz zdjęcia: Uroczystości odpustowe w Drzewocinach