Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Msza w intencji osób w żałobie oraz ich bliskich zmarłych

Tradycyjnie już, w listopadzie, z myślą o osobach w żałobie i osieroconych, Hospicjum domowe Caritas Archidiecezji Łódzkiej zaprasza do wspólnej modlitwy wszystkich, którzy doświadczyli utraty bliskich, również zmarłych w wyniku COVID-19. Ze względów epidemicznych msza święta w intencji osób w żałobie oraz ich bliskich zmarłych odprawiona zostanie przez Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia w kaplicy domowej, we wtorek, 10 listopada 2020 roku, o godzinie 7:30. Zapraszamy na transmisję mszy świętej na kanale YouTube Archidiecezji Łódzkiej.

Transmisja mszy świętej na kanale:

Spotkania, które mają na celu #wsparcie wszystkich osób zmagających się z problemami żałoby i osierocenia, organizowane są już od 14 lat, z inicjatywy hospicjum domowego łódzkiej Caritas.

Tomasz Kopytowski
<- wróć