Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas Archidiecezji Łódzkiej, odbyło się w dniu 8 września 2009 roku, w godzinach 9.45-11.00 w siedzibie Caritas, przy ul. Gdańskiej 111, w Łodzi.
Zebranie rozpoczęło się Mszą Świętą, po której omówiono zbliżające się akcję. PZC zostały zaproszone do udziału w programie „Pola Nadziei”, bezpłatnych szkoleniach oraz do uczestniczenia w wyjeździe integracyjnym dla wolontariuszy Caritas. Tematem rozmów była także kontynuacja programu PEAD – Dożywanie najuboższej ludności UE, w której PZC biorą udział, organizując we własnym zakresie transport oraz przekazywanie produktów osobom potrzebującym. Kolejne spotkanie odbędzie się 6 października 2009 roku, w godzinach 9.45-11.00 w Caritas przy ul. Gdańskiej 111 w Łodzi.
Tomasz Kopytowski
<- wróć