Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Miłość i Miłosierdzie - pokaz filmu z udziałem twórców

Miłość_i_Miłosierdzie_1Caritas Archidiecezji Łódzkiej i Kino Charlie organizują specjalny pokaz premierowy filmu "Miłość i Miłosierdzie", ze specjalnym udziałem twórców: Michała Kondrata - reżysera i Kamili Kamińskiej - aktorki, która wcieliła się w  rolę św. Faustyny Kowalskiej. Pokaz odbędzie się w najbliższą środę, 3 kwietnia 2019 roku, w kinie Charlie w Łodzi. Słowo wstępne przed pokazem filmu wygłosi Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś Metropolita Łódzki, zaś po seansie odbędzie się spotkanie z twórcami. Film wchodzi do kin w całej Polsce, w piątek, 29 marca.

"Miłość i Miłosierdzie" to fabularyzowany dokument o Bożym Miłosierdziu i misji Siostry Faustyny Kowalskiej, ujawniający nieznane dotąd fakty i niedawno ujawnione dokumenty, które rzucają nowe światło na prawdę o Bożym Miłosierdziu. W związku z odkryciami zespołu ekspertów współpracujących z ekipą Kondrat-Media, którzy znaleźli nieznane listy ks. Michała Sopoćki, a penetrując zapomniane archiwa dotarli także do innych, nieznanych powszechnie dokumentów, już teraz można stwierdzić, że film "Miłość i Miłosierdzie" może rzucić nowe światło na prawdę o potędze Bożego Miłosierdzia.

Podczas spotkania przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna dla podopiecznych prowadzonej przez Caritas Archidiecezji Łódzkiej kampanii "Poznaj i pomóż".

Patronat honorowy nad pokazem premierowym filmu objęli: Arcybiskup Grzegorz Ryś Metropolita Łódzki, Zbigniew Rau Wojewoda Łódzki, Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego i Hanna Zdanowska Prezydent Miasta Łodzi.

Partnerzy: Archidiecezja Łódzka, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Miasto Łódź

Patron medialny: Radio Plus Łódź