Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Kościół w służbie ubogim - 17 października

Caritas Archidiecezji Łódzkiej, Centrum Służby Rodzinie, Stacji Opieki Środowiskowej Konwentu Bonifratrów w Łodzi i Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Miłości w Łodzi organizują 17 października Łódzkie obchody Dnia Walki z Ubóstwem pod hasłem „Kościół w służbie ubogim”.

Obchdy rozpoczyna msza święta w intencji pracowników, wolontariuszy oraz podopiecznych kościelnych organizacji. Następnie na Placu Katedralnym nasze cztery organizacje przygotowuja dla ubogich mieszkańców naszego miasta ciepły posiłek. 180 tysięcy ciepłych posiłków rocznie i tysiące paczek żywnościowych otrzymują ubodzy w naszym mieście od łódzkich organizacji kościelnych.

Tomasz Kopytowski
Zobacz zdjęcia: Kościół w służbie ubogim - 17 października