Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Nasze galerie

Piórnik po raz siódmy

26 sierpnia 2009
Caritas łódzka już po raz siódmy organizuje akcję "Piórnik". Wspólnie z Centrum Filmowym "Helios" i siecią supermarketów Carrefour przygotowuje w jej ramach wyprawki szkolne dla ubogich dzieci.
Zbiórka dotyczy artykułów szkolnych. "Zbieramy tornistry, piórniki, kredki, bloki rysunkowe, długopisy, mazaki, farby, zeszyty" - wylicza ks. Jacek Ambroszczyk z Caritas. Zbiórka prowadzona będzie w trzech marketach sieci Carrefour w Łodzi (przy ul. Kolumny, Szparagowej i Przybyszewskiego) 28 sierpnia (piątek), w godz. 16.00–20.00 oraz 29 sierpnia (sobota), w godz. 11.00–16.00. "Podobnie, jak w ubiegłych edycjach akcji, chcemy zachęcić naszych darczyńców, by każdy, kto skompletuje wyprawkę o wartości min. 20 zł, otrzymał bezpłatny bilet na specjalny seans filmowy dla dzieci" - mówi ks. Ambroszczyk. Seans odbędzie się w kinie „Bałtyk” 5 września o godz. 10.00. Artykuły szkolne można też zostawić w siedzibie Caritas przy ul. Gdańskiej 111.
Radio PLUS Łódź

<- wróć