Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Dystrybucja mleka w Bejrucie | Sumar Sleem

Nasze galerie

Zbiórka na charytatywną działalność Caritas

skarbonka_zbiórka_3W niedzielę, 26 lipca 2015 roku, w parafiach archidiecezji łódzkiej przeprowadzona zostanie zbiórka pieniężna do puszek na charytatywną działalność Caritas Archidiecezji Łódzkiej. To jedna z trzech w roku zbiórek, które organizowane są w parafiach naszej archidiecezji. Caritas prowadzi swoją codzienną działalność na rzecz ubogich, finansując ją z pozyskanych środków. Ważną częścią budżetu są ofiary i darowizny od osób indywidualnych. Prosimy o hojne wspracie. Każda złotówka jest ważna!

Caritas Archidiecezji Łódzkiej od 1990 roku każdego dnia prowadzi działania na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Z naszej pomocy korzystają dzieci, niepełnosprawni, osoby bezrobotne, bezdomne, ofiary kataklizmów, osoby starsze i chorzy w terminalnym stadium choroby. Rocznie z pomocy łódzkiej Caritas korzysta 24000 osób dotkniętych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Do udziału w zbiórce zaprasza ks. Andrzej Partyka, dyrektor łódzkiej Caritas:

Darowizny można przekazywać na rachunek Caritas Archidiecezji Łódzkiej:
Bank Pekao S.A. V O/Łódź

Można dokonać również wpłaty on-line.

Dziękujemy za okazane serce!

tk
<- wróć