Wyświetleń: 1998
IV Niedziela Wielkanocna - 22 IV 2018

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na  niedzielę 22 kwietnia 2018 r.

1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy kolejny Tydzień Modlitw o Powołania pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Zapraszamy wszystkich na godz. 19.00 do modlitwy o powołania w domach różnych wspólnot zakonnych.

2. Salezjańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Lutomiersku rozpoczyna zapisy na nowy rok szkolny. Do szkoły, której przedmiotem głównym są organy, przyjmowani są uczniowie po gimnazjum i z przygotowaniem muzycznym. Podczas nauki jest możliwość zamieszkania w internacie.

3. Parafia pw. św. Józefa w Łodzi (ul. Ogrodowa 22) zaprasza na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się w poniedziałek 7 maja 2018 r. o godz.19.00 i potrwa do 4 czerwca. Zapisu można dokonać pod nr tel. 503 143 321 lub w parafialnej poradni rodzinnej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie parafii św. Józefa – www.jozef.org.pl

4. Dnia 25 kwietnia przypadają imieniny Księdza Biskupa Marka Marczaka. Z tej racji we wtorek 24 kwietnia o godz. 12.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownym w Łodzi będą składane życzenia, po których nastąpi poczęstunek w refektarzu.