Autor: Paulina Dębiec
Wigilia Wszystkich Świętych w Tomaszowie Maz.

Uroczystość Wszystkich Świętych za każdym razem uświadamia , jak wielka rzesza świętych i błogosławionych wstawia się za nami w Niebie. Nie inaczej było i tomaszowskiej Parafii NSJ...31.10 b.r. zaproszono bowiem wszystkich chętnych milusińskich oraz ich najbliższych do zgłębienia owej tajemnicy podczas różańca ze świętymi, który rozważaniami ubogaciła Grupa Młodzieżowa wraz z ks. wikariuszem, uroczystej mszy św, a także barwnej, radosnej oraz ciekawej prezentacji świętych i błogosławionych. Liczna rzesza aniołów, Najświętsza Maryja Panna, św. Józef, analizując współczesne nam postacie - także bł. Carlo Acutis i wielu, wielu innych sprawili, iż był to niezapomniany czas! Mali - wielcy święci i błogosławieni obdarowani zostali sympatycznymi upominkami, a swoim uśmiechem oraz śpiewem skutecznie udowodnili, iż każdy powołany jest do świętości!