Autor: Antoni Zalewski
Wyświetleń: 1919
Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata

Koronka na ulicach miast świata to coroczne wydarzenie, które w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny skupia tysiące ludzi na całym świecie.

Od dziewięciu lat 28 września spotykamy się o godzinie 15.00 na skrzyżowaniach i placach naszych miast i miasteczek, by wspólnie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Organizujemy się spontanicznie, zapraszamy się nawzajem przy pomocy plakatów, e-maili, SMS-ów, ogłoszeń w lokalnej prasie, przez portale społecznościowe w Internecie, także przez ogłoszenia parafialne. Każdy może się przyłączyć.

Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i łącząc się duchowo z innymi odmówić samotnie lub w grupie koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Zespół Iskra Bożego Miłosierdzia wraz z opiekunem duchowym Ojcem Remigiuszem Recławem SJ

Kościół oo. Jezuitów

ul. Sienkiewicza 60 90-058 Łódź, Polska