INFORMACJE
REDAKCJA
E-MAIL


STRONA GŁÓWNA
HISTORIA
MSZE ŚW.
GALERIA
KSIĘŻA
MINISTRANCI
GRUPY MODLIT.
PRASAPAPIEŻ
WATYKAN
JASNA GÓRA
ARCHIDIECEZJA
ŁÓDZKA


PODRÓŻE
WEBMASTERA
LINKI
ZBIORY
KSIĘGA GOŚCIPARAFIA
WEBMASTER
odpowiedzialny
za stronę:
webmaster:
_     *     _


        "Gdy Mnie będziecie szukać całym swoim sercem,
objawię się wam"   (Jr. 29,13-14)


    W ostatnich czasach Internet stał się ogromnym źródłem informacji, danych i kontaktów - pragnąc dołączyć do bardzo licznego grona zasobów religijnych naszego kraju - przedstawiamy naszą nową Parafię. Jesteśmy jeszcze młodą i małą wspólnotą, ale podjeliśmy wielkie wyzwanie na rozbudowę Parafii i wzniesienie Nowej Świątynii.
    Witamy wszystkich, którzy zawitają w swoich podróżach po cyberprzestrzeni na tę skromną stronę i zatrzymają się przez chwilę by poznać Parafię Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Andrespolu.
    Strona nasza jest ciągle w fazie rozbudowy i oczekujemy wszelkich kontaktów, pomocy, uwag i spostrzeżeń. Zachęcamy do odwiedzania i poszukiwania nowych stron tych znanych i tych, które dopiero się pojawią - biorąc tym samym udział w tak nietypowej, a potrzebnej ewangelizacji.


    Jednocześnie składamy serdeczne Bóg Zapłać dla Centrum Komputerowego Archidiecezji Łódzkiej za udostępnienie własnych zasobów serwerowych.

    Strona powstała jako kolejna "cegiełka" w budowie Parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Andrespolu - przez ucznia Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi - Rafała Plewę i przyjaciół.

      Od roku 2002 pracę webmastera przejął koordynator Waldemar Plewa.

 

Copyright © 2000-2010 by Waldemar Plewa.
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.