Menu Content/Inhalt

Odwiedziny w sumie 41002
Odwiedziny dziś: 19
Stron dziś: 20

Jak podoba Ci się strona?

Działalność

Piknik 2021 Poleć znajomemu
Redaktor: ks. Wiesław Kamiński
29.05.2021.

Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słabosłyszących Poleć znajomemu
Redaktor: ks. Wiesław Kamiński
10.12.2020.
Oddział Łódzki Polskiego Związku Głuchych w partnerstwie z Urzędem Miasta Łodzi realizuje projekt pn. „Centrum Aktywności Osób Głuchych i Słabosłyszących”. Oferta projektu jest w całości dostępna w polskim języku migowym. Uczestnikom projektu oferujemy m.in .warsztaty wyjazdowe i stacjonarne dotyczące poruszania się po rynku pracy, tablet z wideotłumaczem PJM, tłumacz PJM na wezwanie, szkolenia, staże, warsztaty i wsparcie pośrednika pracy, zajęcia z języka polskiego jako obcego jak również spotkania z ekspertami, grupy tematyczne, wyjścia. Aktualnie prowadzimy rekrutację na warsztaty z języka polskiego. Zajęcia rozpoczynamy 18 stycznia 2021 r., póki co w formie spotkań online. Będziemy się spotykać w poniedziałki i czwartki w godzinach 16.30-18.00. Serdecznie zapraszamy! Zapisy prowadzimy do 13 grudnia b.r. Więcej informacji o projekcie i zapisy: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , Skype: pzgdlaum.

Piknik Integracyjny 2019 Poleć znajomemu
30.05.2019.
Piknik

VI Wojewódzkie Święto Pszczoły Poleć znajomemu
14.09.2017.

Po raz szósty w parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Łodzi odbędą się pszczelarskie dożynki czyli

Wojewódzkie Święto Pszczoły

organizowane przez kapelana pszczelarzy Archidiecezji Łódzkiej ks. Wiesława Kamińskiego. Oprócz dziękczynienia Panu Bogu za Rok Pracy Pszczelarskiej przewidziane są prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów wykłady dotyczące wykorzystania produktów pszczelich w profilaktyce i terapii chorób nowotworowych. Będzie można dowiedzieć się o roli pszczół w ekosystemie i nękającym pasieki problemie masowego ginięcia pszczół. Każdy będzie mógł zaopatrzyć się w pochodzące ze sprawdzonych pasiek produkty pszczele takie jak miody odmianowe, pyłek kwiatowy, pierzgę, propolis czy mleczko pszczele. Pszczelarze odpowiedzą chętnie na wszystkie pytania dotyczące ich pracy i życia pszczół. Dla wszystkich przewidziany jest darmowy posiłek przy muzyce orkiestry i śpiewie zespołów biesiadnych i ludowych. Dla dzieci przewidziana jest lekcja o  pszczołach i konkurs z nagrodami.

Zapraszamy.

Dogonić Marzenia 2017 Poleć znajomemu
01.06.2017.

««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»