XV Niedziela w ciągu roku – 10.07.2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV Niedziela Zwykła
10 lipca 2022 r.
1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek święto św. Benedykta, we wtorek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, w środę wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek święto św. Bonawentury, w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel (Szkaplerznej).
2. W środę, 13 lipca, po Mszy św. wieczornej, nabożeństwo fatimskie.
3. Grupy parafialne organizują pielgrzymkę do Częstochowy na uroczystość odpustową w dniu 26 sierpnia (piątek). Zapisy dzisiaj po Mszach św. w kiosku, natomiast w tygodniu w bibliotece w godzinach otwarcia.
4. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.
5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej w kiosku (po godz. 14.00 w zakrystii): Gościa niedzielnego, Niedzieli, Idziemy. Dostępny jest nowy numer l’Osservatore Romano. Otwarta jest również dzisiaj i w tygodniu biblioteka.
6. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: Jerzy Kuna, l. 83 z ul. Dąbrowskiego, Regina Zadworna, l. 87 z ul. Kadłubka, Helena Rożniatowska, l. 89 z Al. Śmigłego-Rydza. Wieczny odpoczynek…