XVI Niedziela w ciągu roku – ogłoszenia

1. W przyszłą sobotę, na godz. 9.00, O. Proboszcz zaprasza , w miarę możliwości wakacyjnych, na spotkanie przedodpustowe przedstawicieli wszystkich grup parafialnych, natomiast w niedzielę, po Mszy św. o godz. 8.00 zaprasza na spotkanie Asystę Parafialną i wszystkich chętnych do pomocy w Asyście parafialnej.
  2. W tym roku wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, przypada w niedzielę. Z tej racji podczas wszystkich Mszy świętych będzie odmawiana modlitwa błogosławieństwa kierowców i pojazdów a bezpośrednio po Mszach nastąpi pokropienie pojazdów wodą święconą na parkingu przed kościołem.
  3. Także w przyszłą niedzielę zbiórka do oznaczonych puszek przy wyjściu z kościoła na dzieła CARITAS. Za złożone ofiary indywidualne, na konto, na tacę i do skarbonek składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można do godz. 14.00 nabyć w kiosku, a potem w zakrystii. Z Niedzieli poznamy sanktuarium Trójcy Przenajświętszej i św. Anny w Prostyni. W Gościu Niedzielnym” o mamie i Matce Boskiej, walce o niezależność i pożegnaniu z ojcem opowiada paulin o. Michał Legan. W Idziemy przeczytamy o Integralnej formacji seminarzystów. Przewodnik Katolicki pisze o pocieszeniu duchowym. Zapraszamy również do naszej biblioteki.
  5. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: Kazimiera Stańczyk, l. 80, z ul. Nałkowskiej. Wieczny odpoczynek…