XIV Niedziela w ciągu roku – ogłoszenia

1. Przypominamy, że w wakacje kancelaria parafialna jest czynna w dni powszednie w godzinach: od 9.30 do 10.30 oraz od 17.00 do 18.00.
  2. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej i klasztornej br. Marka, kleryka z naszego franciszkańskiego seminarium w Łagiewnikach. Będzie przebywał u nas na praktyce wakacyjnej do 25 lipca. Życzymy mu wielu łask Bożych i błogosławionego pobytu na Dąbrowie.
  3. Na stoliku pod chórem jest wyłożona prasa katolicka. Za wszelkie ofiary indywidualne, na konto, na tacę i do skarbonek składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  4. Poszukujemy kucharek/kucharzy do pracy w kuchni klasztornej. Osoby zainteresowane szczegółami związanymi z pracą O. Proboszcz zaprasza do kancelarii parafialnej.
  5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Józefa Konarska, l. 86 z ul. Umińskiego, Wiesława Pawłowska, l. 64 z ul. Kadłubka, Anna Czajkowska, l. 92 z ul. Rydla, Halina Drożdżewska, l. 87 z ul. Gojawiczyńskiej, Kazimiera Rosiak, l. 90 z ul. Dąbrowskiego, Halina Paduch, l. 65 z ul. Śląskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…