Boże Ciało – ogłoszenia, grafik

Uroczystość Najświętszego

Ciała i Krwi Chrystusa

3 czerwca 2021 r.

1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe połączone będzie z procesją. Przez kolejne 8 dni po Bożym Ciele nabożeństwo będzie połączone z procesją wokół kościoła o godz. 18.00.
  2. I piątek miesiąca możliwość spowiedzi będzie podczas każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 8.45 odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Tego dnia udamy się z posługą do chorych naszej parafii. Na ten dzień O. Proboszcz udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych dla wszystkich parafian i przebywających na terenie parafii. Chcąc zadośćuczynić wymogom dyscypliny Kościoła odnośnie dnia pokutnego, o. Proboszcz zachęca by przyjmując dar dyspensy w piątek złożyć dar modlitwy w intencji parafii.
  3. I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi; po Mszy św. o godz. 7.00 Różaniec, o godz. 8.00 będzie Msza św., a po niej 15 minut rozmyślania na temat tajemnic różańcowych.
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

3.06.2021