Pismo Święte wwiezione na Arenę Młodych przez Martę

W czasie dzisiejszego, ewangelizacyjnego spotkania młodzieży na łódzkiej Atlas Arenie, Pismo Święte zostało wniesione w uroczysty sposób przez Martę Załęską – studentkę pedagogiki Wyższej Szkoły Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi - która jadąc na wózku inwalidzkim trzymała ponad głową ozdobny ewangeliarz.

- To jest dla mnie swoistego rodzaju wyróżnienie, że spośród tylu ludzi zostałam w jakiś sposób wytypowana do tej wyjątkowej posługi jaką pełniłam w czasie trwania dzisiejszego spotkania. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż jest to wniesienie Słowa Bożego, które dla mnie jest drogowskazem jak mam żyć. -  dodaje Załęska.

Po tej, jakże wzruszającej procesji, zostało uroczyście odczytane Słowo Boże, a następnie swoje słowo do zgromadzonych skierował metropolita łódzki – ksiądz arcybiskup Grzegorz Ryś.