Autor: Archidiecezja Łódzka
Łódzkie Kościoły Stacyjne 2020 #12- kościół Św. Ap. Piotra i Pawła

O pysze i pokorze mówił Ksiądz Biskup Ireneusz Pękalski w parafii św. Ap. Piotra i Pawła- kolejnym Stacyjnym Kościele naszej Archidiecezji.

„Strzeżmy się pychy i obłudy. Bądźmy zawsze pokorni, szczerzy i prości w odnoszeniu się wzajemnym do siebie. W ten sposób wypełnimy te słowa, które Jezus nam przekazuje przez dzisiejszą Ewangelię, ostrzegając nas przed tym, abyśmy nie byli jak faryzeusze”- mówił w swoim słowie skierowanym do wiernych Ksiądz Biskup.

Przed błogosławieństwem ks. Wiesław Kamiński, proboszcz parafii św. Ap. Piotra i Pawła odmówił modlitwę w obronie przed zarazą.

Kolejnym Wielkopostnym Kościołem Stacyjnym będzie kościół św. Alberta Chmielowskiego. Serdecznie zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Wielkopostnych Kościołów Stacyjnych.