Pogotowie Miłosierdzia w parafii św. Faustyny w Łodzi

Wspólnota modlitewna Pogotowie Miłosierdzia, istniejąca od kilku lat przy parafii św. Faustyny Kowalskiej w Łodzi serdecznie zaprasza do włączenia się w dzieło wspomagania bliźniego modlitwą i ofiarą życia. W tę posługę miłosierdzia może włączyć się każdy, także dzieci, osoby zapracowane, chore, zmuszone przebywać tylko w domu, czujące się niepotrzebne, które gotowe są ofiarować swoje bezcenne cierpienia, trudy życia i modlitwę za potrzebujących.

Pogotowie Miłosierdzia pomaga proszącym wypraszać łaski w każdy wtorek:
- odmawiając różaniec przed Najświętszym Sakramentem,
- przyjmując Komunię Św. na Mszy św. o godz. 18.00
w intencjach wpisywanych każdorazowo do Księgi Intencji,
- i składając Bogu całodzienną wtorkową ofiarę z tego, co Opatrzność Boża zsyła.

W dniu 8 grudnia 2018 r. o godz. 18.00 członkowie wspólnoty złożą przyrzeczenia ofiarowania się Bogu na kolejny rok posługi.
Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do tego dzieła, które jest jedną z trzech form czynienia miłosierdzia podanych św. Faustynie przez Chrystusa.  Każdy może posługiwać i czynić miłosierdzie. Zapraszamy!!!