Zaproszenie do łódzkiego karmelu

Siostry Karmelitanki Bose serdecznie zapraszają na uroczyste poświęcenie wyremontowanej wieży klasztornej, które nastąpi dnia 4 listopada 2018 (niedziela) o godz. 11:00 podczas uroczystej Mszy św. pod przewodnictwem księdza arcybiskupa Grzegorza Rysia, metropolity łódzkiego.

W roku 90 – rocznicy przybycia Karmelitanek Bosych do Łodzi dzięki zaangażowaniu i pomocy przy remoncie wieży klasztornej wraz z zainstalowaniem nowych dzwonów: „AVE MARIA” – 40 KG i „ŚW. TERESA OD DZIECIĄTKA JEZUS” – 290 KG siostry karmelitanki bose z Łodzi składają serdeczne podziękowania Fundatorom:

Ks. Bp Markowi Marczakowi, b. Administratorowi Archidiecezji Łódzkiej
Ks. Prałatowi Ireneuszowi Kuleszy
Ludwisarni Felczyńskich Taciszów,
P. Zbigniewowi Felczyńskiemu
P. Bogdzie Felczyńskiej za projekty dzwonów
P. Pawłowi Szydlakowi
P. dr inż. arch. Michałowi Domińczakowi.
Firmie „SZYDLAK” za montaż dzwonów i zegara na wieży oraz automatykę przy współpracy Czcigodnego P. inż. Janusza Frey, konstruktora
dzięki ofiarom naszych Przyjaciół i Dobroczyńców.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w nasze dziękczynienie i ufamy, że nasza Św. Patronka Św. Teresa od Dzieciątka Jezus będzie „zsyłać deszcz Jezusowych łask”…

Zapraszają
karmelitanki bose z Łodzi, ul. Św. Teresy 6