Piotrków Tryb.-Podwieczorek z gwiazdą! - Ryszard Poznakowski

Ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą!”odbędzie się na dziedzińcu CiKD we wtorek 23 października 2018 r. o godz. 19:00. Tym razem naszym gościem będzie znany muzyk – Ryszard Poznakowski.

Ryszard Poznakowski występował w zespole Czerwono-Czarni (1965–1967), kierował Telewizyjną Giełdą Piosenki (1967), był kierownikiem muzycznym popularnego zespołuTrubadurzy, w którym występował z przerwami od 1967 do 2005, kiedy to rozstał się z grupą, gdy ta zaangażowała się w kampanię wyborczą Samoobrony. W 1970 był współzałożycielem zespołu Old Stars, który powstał spontanicznie po występie w programie telewizyjnym „Telewizyjny Ekran Młodych”, w którym debiutowali z przebojem „Co jest”. Również w 1970 założył zespół Wiatraki. Później był reżyserem dźwięku w Polskich Nagraniach, a od 1978 kierownikiem muzycznym teatru Syrena w Warszawie.

Spotkanie poprowadzi znany z łódzkiej telewizji, dziennikarz muzyczny – Leszek Bonar. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny! Wejście od pl. Kościuszki.