Autor: Antoni Zalewski
Katechumenat rodzinny | katechezy dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej | Dekanat Łódź-Stoki

Parafia Matki Boskiej Różańcowej i św. Stanisława biskupa i męczennika zaprasza wszystkich chętnych na katechezy dla rodziców dotyczące wychowania religijnego dzieci.

Spotkania odbywają się w 2- ndz miesiąca o godz. 16.30 w kościele.

1. Jak przekazywać wiarę dzieciom? Psychologia rozwoju religijno-duchowego dzieci. (wrzesień)
  2. Razem z dzieckiem wierzę w Boga. Jakiego Rola jakości więzi małżeńskiej w kształtowaniu wizerunku Boga u dzieci. (październik)
  3. Grzech człowieka-Miłosierdzie Boga.  (listopad)
  4. Jezus Chrystus-Syn Boży. Gdzie i kiedy Jezus jest obecny w rodzinie? (grudzień)