Autor: Antoni Zalewski
Rekrutacja do Studium Organistowskiego 2018/2019

II etap rekrutacji do Studium Organistowskiego Archidiecezji Łódzkiej w roku akademickim 2018/2019.

• 4-letni program nauczania realizowany jest w trybie zajęć grupowych oraz indywidualnych (fortepian, organy).
  • Do studium mogą być przyjęci kandydaci nieposiadający wykształcenia muzycznego – po stwierdzeniu predyspozycji muzycznych, z możliwością nauki na przygotowawczym roku kształcenia.
  • po sprawdzeniu wiedzy i umiejętności kandydat może być przyjęty na rok wyższy.
  • oferta dotyczy także organistów już zatrudnionych w parafiach, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje muzyczno-liturgiczne.

Rozmowa kwalifikacyjna obejmuje:

• wykonanie na fortepianie lub organach dowolnego utworu;
  • sprawdzenie predyspozycji słuchowych oraz głosowych (dowolna pieśń kościelna).

Rozmowa kwalifikacyjna odbędą się:

17 września 2018 r., o godzinie 17.00 w Studium Muzyki Kościelnej AŁ – ul. Zgierska 123

Informacje:

tel. kom. 882 383 785;