Autor: Antoni Zalewski
Wyświetleń: 1969
Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie

Każdego roku w trzecią niedzielę września członkowie Ruchu Światło-Życie w archidiecezji łódzkiej przeżywają powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty.

Jest to wyjątkowy czas radosnego dziękczynienia za doświadczenie wakacyjnych oaz rekolekcyjnych. W tym dniu razem gromadzą się kapłani moderatorzy, rodziny Kościoła Domowego, dorośli, młodzież i dzieci formujące się w Ruchu Światło-Życie. Tegorocznej uroczystej Eucharystii będzie przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś, Metropolita Łódzki. Dzień Wspólnoty jest także okazją do spotkań ze znajomymi i wspólnego świętowania, które zakończy agapa – uczta miłości.

Dzień Wspólnoty odbędzie się po raz kolejny w kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski (ul. Zgierska 230/232), przy którym mieści się Archidiecezjalne Centrum Ruchu Światło-Życie.

Plan spotkania - 16 września 2018 r.:

14:30 zawiązanie wspólnoty

14:45 świadectwa