Archidiecezja Łódzka
Charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne pt „Jezus uzdrawia”
20:49 | 21.06.2018 | Wyświetleń: 3264

Zapraszamy na charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne z Mszą Świętą i modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie pt. „Jezus uzdrawia” które odbędzie się w Sanktuarium Świętości Życia przy ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi prowadzonych przez ks. Pallotynów 23.06.2018 godz.12:00 -17:00. Spotkanie ewangelizacyjne poprowadzi o. Łukasz Prausa ksiądz, który każdego piątku słyszy głos Jezusa z którym rozmawia o problemach ludzi. Prosi o słowo i odpowiedz dla tych, którzy proszą Go o rozwiązanie problemów. Bardzo mocno doświadcza Jezusa podczas Mszy Świętej.

 „Kiedy przyjmuję Jezusa, czuję, jak On mnie przenika. Trudno to opisać, to najpiękniejsze chwile w życiu. Często ze szczęścia płaczę. Czuję radość, miłość, kiedy Jezus mnie dotyka. On przenika do mojego wnętrza. Nie da się porównać tego ani do wizji, ani do doświadczenia rozmów z Nim. Chciałbym, aby każdy mógł tego doświadczyć. A tak nie jest, bo gdyby tak było, kościoły byłyby pełne od rana do wieczora”.

Wiele osób po spotkaniu z tym kapłanem odczuwa stały pokój w sercu. Wielu wraca do Boga, sakramentów, do modlitwy, całkowicie zmieniając swoje życie. Ojciec Łukasz jest świadkiem licznych wielkich cudów, ale także skromnym i niezwykle ciepłym człowiekiem, który z właściwą sobie prostotą zachęca aby rozmawiać z Jezusem i Maryją. W wielkiej pokorze posługuje wieloma charyzmatami przede wszystkim modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz słowem poznania. Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa podczas Mszy Świętej przyciąga do Kościoła wielu ludzi szukających Boga. Na modlitwę o. Łukasza Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. Jezus zaprasza Ciebie przyjedź.

Wszystkich informacji o spotkaniu można uzyskać pod nr tel. 535-585-772
https://www.facebook.com/Przystań-Duchowa-418927375215400/