Autor: Antoni Zalewski
Karlin: Wprowadzenie relikwii św. Stanisława Kostki

Przeżywany obecnie rok dla wspólnoty parafii św. Stanisława Kostki w Karlinie jest rokiem szczególnym. Jest to bowiem Jubileusz 450-lecia narodzin dla Nieba naszego Patrona – św. Stanisława Kostki.

Już niedługo będziemy przeżywali niezwykłe wydarzenie wprowadzenia do naszej Parafii jego Relikwii, które przyjechały do nas prosto z Rzymu. Staną się one dla nas przypomnieniem o jego szczególnej pośród nas obecności. Uroczystość ta będzie miała miejsce 11.03.2018r. o godz. 12 pod przewodnictwem J.E. ks. biskupa Marka Marczaka.

Do udziału w tym wydarzeniu serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą z nami dzielić radość przyjęcia tego wielkiego Świętego w naszej świątyni i przez jego wstawiennictwo uwielbiać Boga za wielkie dzieła jakie uczynił w jego życiu i jakie nieustannie czyni w życiu każdego z nas.