Archidiecezja Łódzka
Jezus uzdrawia! | spotkania charyzmatyczne
12:53 | 22.03.2018 | Wyświetleń: 2426

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia charyzmatyczne „Jezus uzdrawia” które odbędą się w najbliższym czasie w Sanktuarium Świętości Życia przy ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi prowadzonych przez ks. Pallotynów.

Pierwsze z nich to droga krzyżowa z modlitwą o uzdrowienie, która będzie miała miejsce 23.03.2018(piątek) o godz: 20:00.

Następnie 24.03.2018 (sobota) o godz 12:00-17:00 odbędzie się charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne z Mszą Świętą i modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.

Wszystkie spotkania charyzmatyczne poprowadzi ceniony i znany charyzmatyk ks. Łukasz Prausa, który jest kapłanem oddanym Bogu i ludziom. Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa podczas Mszy Świętej przyciąga do Kościoła wielu ludzi szukających Boga. Na modlitwę ks. Łukasza Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. Wszędzie tam, gdzie głosi Słowo Boże, Pan uwalnia ludzi od ducha ciemności i uzdrawia z chorób.

Kapłan ten jest nieustannie zanurzony w obecności Boga i napełniony Duchem Świętym. W wielkiej pokorze posługuje wieloma charyzmatami przede wszystkim modlitwą o uzdrowienie oraz słowem poznania, które słyszy od Jezusa i pośredniczy w przekazywaniu tych słów innym ludziom. Podczas charyzmatycznych spotkań ewangelizacyjnych prowadzonych przez ks. Łukasza Prausa SAC sam Jezus dokonuje wielkich cudów i uzdrowień.

Bądźmy razem w tych niezwykłych dniach u księży Pallotynów.