Tomaszów Mazowiecki: Półkolonie w parafii NSJ

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim wraz z Fundacją "N.S.J Rodzina" zaprosiła grupę 30 dzieci i młodzieży na niezapomniane, wypełnione licznymi atrakcjami półkolonie zimowe.

Milusińscy odwiedzili miejscowe Muzeum Regionalne, gdzie eksperymentowali i doświadczali, zwiedzając naukową wystawę czasową przybyłą z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, wybrali się na seans do kina, naturalną potrzebę ruchu zaspokoili w tomaszowskiej Arenie Lodowej, a także w centrum rekreacyjnym w Kleszczowie. Co więcej, wybrali się także na spotkanie z v - ce prezydentem miasta Tomaszowa Mazowieckiego, a także redagowali "czołówkę" gazety.

Kolonijny czas obfitował w szereg zajęć oraz zabaw o charakterze integracyjnym, psychodydaktycznym (podczas których szczegółowo przyjrzeliśmy się najważniejszym wartościom współczesnego świata), nie zabrakło także czasu na piękną modlitwę, czy to w formie mówionej, czy to śpiewanej...Wszyscy obecni - dzieci, młodzież, księża posługujący w parafii, jak i wychowawcy - wolontariusze obiecali w podobny sposób spędzić wspólnie czas już za rok!