Archidiecezja Łódzka
Boskie Randki 2018
08:00 | 17.02.2018 | Wyświetleń: 2758

Chcesz poznać bliską osobę, drugą połowę, która podobnie jak ty marzy o założeniu szczęśliwej rodziny? Daj sobie szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego podczas Boskich Randek.

 W 2018 roku Centrum Służby Rodzinie wraz z Fundacją Służby Rodzinie „Nadzieja” planują organizację czterech edycji Boskich Randek – szybkich randek dla katolickich singli. Odbędą się one 8 marca (Dzień Kobiet), 24 czerwca (Dzień Przytulania), 30 września (Dzień Chłopaka) oraz 6 grudnia (Mikołajki). Każde z wydarzeń będzie skierowane do nieco innej grupy wiekowej – odpowiednio 25-35 lat,  35-45 lat, 30-42 lata, 20-31 lat.

Do udziału w pierwszej tegorocznej edycji zapraszamy osoby, które ukończyły 25 lat a nie ukończyły jeszcze 35 roku życia, są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony a następnie odbędą serię krótkich kilkuminutowych randek podczas których poznają szereg nowych osób. Kto wie, może wśród nich będzie właśnie ON lub ONA.

Boskie Randki odbędą się 8 marca 2018 o godz. 18:00 w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a. Zapisy na to wydarzenie będą przyjmowane od poniedziałku 12 lutego na adres rosiak@csr.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł. Szczegółowy regulamin Boskich Randek jest dostępny na stronie internetowej: www.csr.org.pl. Dodatkowe informacje pod nr tel. 533 306 855.

Będzie to już kolejna edycja Boskich Randek. W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem, Centrum Służby Rodzinie pragnie kontynuować tę inicjatywę. Szczegółowe informacje na fanpage’u Centrum Służby Rodzinie www.facebook.com/CentrumSluzbyRodzinie oraz na stronie www.csr.org.pl