Archidiecezja Łódzka
Charyzmatyczne spotkania ewangelizacyjne u Pallotynów
12:30 | 22.01.2018 | Wyświetleń: 6912

Charyzmatyczne spotkanie ewangelizacyjne z Mszą św. i nabożeństwa o uzdrowienie i uwolnienie odbędzie się 27 stycznia 2018 o godz. 12.00 -17:00  w Sanktuarium Świętości Życia na ul. Łagiewnickiej 197/201 w Łodzi.

Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam na wieki. (Hbr 13,8) Uzdrawiał chorych, wskrzeszał umarłych, wypędzał złe duchy. Dał Apostołom tę samą władzę: Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie. (Mk 16, 17-19). Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca” (J 14, 12).

Msze św. i nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie to spotkania modlitewno – ewangelizacyjne w określonej formule. Rozpoczynają się Mszą św. podczas której uczestniczymy w Męce i Zmartwychwstaniu Jezusa. Eucharystii i nabożeństwom przewodniczy ks. Łukasz Prausa SAC.

Zawsze po Mszy św. ma miejsce uwielbienie animowane przez diakonię w trakcie którego są prowadzone modlitwy w intencji uzdrowienia fizycznego, ale przede wszystkim w intencji uzdrowienia wewnętrznego – dotykającego spraw duchowych.

Ksiądz Łukasz Prausa SAC jest katolickim kapłanem oddanym Bogu i ludziom.
Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa podczas Mszy Świętej przyciąga do Kościoła wielu ludzi szukających Boga. Na modlitwę ks. Łukasza Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. Ksiądz Łukasz jest nieustannie zanurzony w obecności Boga i napełniony Duchem Świętym, otrzymał potężne namaszczenie do służby w Kościele. W wielkiej pokorze posługuje wieloma charyzmatami przede wszystkim modlitwą o uzdrowienie oraz słowem poznania. Podczas charyzmatycznych spotkań ewangelizacyjnych prowadzonych przez ks. Łukasza Prausa SAC sam Jezus dokonuje wielkich cudów i uzdrowień.

Wszystkie grupy zorganizowane (autokarowe itp.) prosimy o zgłoszenie pod nr. tel 42 659-48-73