Podsumowanie akcji Caritas "Serce na gwiazdkę" oraz "Drzewko serc" w parafii NSJ w Tomaszowie Maz.

Wyjątkową formę oraz przebieg miało tegoroczne podsumowanie caritasowskich akcji "Serce na gwiazdkę" oraz "Drzewko serca" w parafii NSJ w Tomaszowie Mazowieckim. Kapłani, dzieci wraz ze swoimi najbliższymi, seniorzy, a także przyjaciele parafii , na których nieocenioną pomoc i ofiarność zawsze można liczyć spotkali się w murach świątyni, aby wspólnie kolędować i cieszyć się bożonarodzeniowa radością!Niezapomniane spotkanie rozpoczęto od odczytania fragmentu Pisma św. o Narodzeniu Pańskim.Do wszystkich zgromadzonych przybył wyjątkowy gość - św. Mikołaj, który natychmiast zdobył sympatię przybyłych! Czas kolędowania swoim pięknym śpiewem umiliła parafialna schola dziecięca, na koniec natomiast dzieciom oraz seniorom podarowano paczki z prezentami, które sprawiły ogrom radości i wywołały łzę wzruszenia na niejednej twarzy!