Archidiecezja Łódzka
Jubileusz wspólnoty Mocni w Duchu
21:13 | 06.12.2017 | Wyświetleń: 1515

Grudzień to czas adwentu, ale też ważny miesiąc dla Mocnych w Duchu.

W tym miesiącu obchodzimy jubileusz 30-lecia istnienia naszej wspólnoty. Z tej okazji 8 grudnia będzie Msza św., podczas której podziękujemy Bogu za wszystkie łaski, którymi obdarzył naszą wspólnotę. Będzie to czas uwielbienia, ale też trochę powspominamy dobro, które wydarzyło się przez ten czas.

Zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek byli związani z Mocnymi w Duchu na Mszę świętą w piątek, 8 grudnia, o godz. 19:30 do kościoła oo. Jezuitów przy ul. Sienkiewicza 60. Mszę odprawi ks. bp Marek Marczak. Modlitwę przed Mszą rozpoczniemy o 19:00.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co jeszcze będzie się u nas działo, posłuchaj ogłoszeń grudniowych. Do zobaczenia!

Mocni w Duchu