Wyświetleń: 1969
Piotrków Tryb: "Dziewczęta i kobiety" - wystawa fotografii Piotra Zielonki w Centrum Idei Ku Demokracji

Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.

Don McCullin

W dniach 19 listopada - 6 grudnia 2017 r. serdecznie zapraszamy do Galerii "Śnieżne Krużganki" na wystawę fotografii Piotra Zielonki pt. "DZIEWCZĘTA I KOBIETY"

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny! Wejście od pl. Kościuszki.

Piotr Zielonka - fotograf amator, a właściwie "amator fotografii". To określenie zdecydowanie lepiej opisuje to, jakie miejsce zajmuje ona w moim życiu. Z wielkiego chaosu zrodziła się pasja i wentyl moich pewnych artystycznych aspiracji. I to działa, daje mi wiele zadowolenia, jeszcze więcej niepewności i bardzo wiele radości.