Archidiecezja Łódzka
MAMY czas na modlitwę
12:24 | 21.11.2017 | Wyświetleń: 909

Grupa Mam – Macierzanki, zaprasza na spotkania, które odbywają się co dwa tygodnie w kaplicy św. Krzysztofa przy Kościele Jezuitów w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 60.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 22 listopada w kaplicy o godzinie 11, by razem z Maryją przyzywać Ducha Świętego. Później przejdziemy do kawiarenki, gdzie przy kawie i cieście będziemy mogły podzielić się Słowem Bożym oraz porozmawiać o swoim doświadczeniu wiary. W trakcie spotkania cały czas do dyspozycji będzie kaplica, gdzie każda z nas będzie mogła pójść na modlitwę osobistą (w tym czasie dzieci będą mogły zostać pod opieką pozostałych mam).

Uwieńczeniem spotkania będzie Eucharystia, którą odprawi ks. Paweł Gabara. Rozpocznie się o godzinie 14. Wcześniej będzie można skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Możesz „wpaść” do nas na chwilę lub spędzić w tym gronie trzy godziny. Spotkanie jest otwarte. Na spotkanie zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi (oczywiście jeśli dzieci są w przedszkolu, szkole lub pod opieką kogoś innego, czy jeszcze pod sercem mamy też można przyjść.

W kawiarence będą rozłożone maty dla maluchów. Warto zabrać swoje zabawki. Można upiec ciasto, ciasteczka czy przynieść owoce. Kawa, herbata i mleko będą.

Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na fb: https://www.facebook.com/events/1753979204906226/