Archidiecezja Łódzka
Kromka i Koronka w parafii św. Faustyny w Łodzi
17:47 | 16.11.2017 | Wyświetleń: 468
W ramach kończącego się I Dania Ubogich, do którego zachęca nas Papież Franciszek sugerując rozszerzenie tego dnia na cały tydzień w naszej parafii organizujemy 25 listopada akcję pt. „KROMKA I KORONKA”.
Celem akcji jest otwarcie się na potrzeby ubogich, potrzebujących, samotnych tych wszystkich, którym trudno jest odnaleźć się w realiach dzisiejszego świata. To spotkanie, którego tytuł sugeruje dwie części będzie poświęcone na wspólny posiłek z ubogimi duchowo i materialnie oraz wspólną modlitwę Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która odmawiana jest w naszym Kościele codziennie o 15:00.
Chcielibyśmy nie tylko nakarmić tych, którzy jutro przyjdą na 14:00 do naszego Kościoła, ale także spędzić z Nimi czas, wsłuchać się w troski i problemy jakimi żyją, aby później przedstawić je Bogu w Modlitwie.
Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w spotkaniu na Placu Niepodległość przy kościele św. Siostry Faustyny, by być obdarowanym ale także móc innych obdarować.