Archidiecezja Łódzka na Facebooku - polub nas, udostępnij innym, włącz się!

Już od dłuższego czasu na Facebooku funkcjonuje fanpage Archidiecezja Łódzka. Zamieszczane są tam wszystkie informacje dotyczące życia Archidiecezji Łódzkiej, posługi księży biskupów, a także wydarzeń mających miejsce w parafiach.

Zachęcamy wszystkich, którzy na co dzień korzystają z tego portalu społecznościowego  do polubienia nas, polecenia Funpage swoim znajomym oraz włączenia się czynnie w publikowanie informacji dotyczących życia religijnego na terenie Archidiecezji Łódzkiej.

Pamiętaj!

Jeśli udostępniasz tematykę religijną na swoim profilu Fcebookowym, to stajesz się współczesnym ewangelizatorem, pokazując swoim facebokowym znajomym, że Jezus i sprawy Kościoła są dla Ciebie ważne! Tym samym przyznajesz się do Jezusa!

Zachęcamy wszystkich użytkowników Facebooka do zaglądania na fanpage Archidiecezja Łódzka i do facebookowej współpracy.

Biuro Prasowe Archidiecezji Łódzkiej