Zmierzamy z wami – modlitwa o powołania w Woli Wiązowej

Sztafeta Modlitw o Powołania dobiegła 25 października br. do parafii p.w. św. Rocha w Woli Wiązowej. Podczas Mszy św. koncelebrowanej przez Prorektora naszego seminarium ks. dr Jacka Kacprzaka oraz Proboszcza parafii ks. kan. Henryka Pierzyńskiego modliliśmy się o powołania do kapłaństwa, zakonu i do życia rodzinnego. Podczas homilii diakon wskazywał na zaproszenie Jezusa do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie. By być szczęśliwym człowiek musi odnaleźć swoje miejsce w życiu. Każdy ma bowiem misję do dzielenia się doświadczeniem miłości. Przed takim wyborem stawało w przeszłości wielu świętych. Droga powołania wymaga od nas utożsamienia się z pytaniem św. Piotra: Czy to do nas mówisz Panie?

Image (1)

Wspólnota Seminarium jest wdzięczna Parafii za niezwykle serdeczne przyjęcie i żarliwą modlitwę.