Archidiecezja Łódzka
Koncert zespołu „JednoCiało”
09:38 | 26.10.2017 | Wyświetleń: 937

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 29 października 2017 r. o g. 19,00 do kościoła p.w. M.B.Bolesnej (al.Pasjonistów 23) na koncert akustyczny duetu małżeńskiego Leny i Macieja Durlak (zespół „Jedno Ciało”) promującego najnowszą płytę pt. „Zbliżenie”. Wstęp wolny. 

Lena i Maciej Durlakowie pobrali się 3 maja 2013 i jak sami mówią, są: „Szczęśliwi jako mąż i żona oraz tata i mama. Gotowi do walki o miłość.” Od 14 lutego 2016 tworzą duet muzyczny „JednoCiało”.

Płyta „Zbliżenia” (wydana w maju 2017) to efekt ich wdzięczności za sakrament małżeństwa. Jak piszą: „Zawiera 11 autorskich utworów, ułożonych w historię szukania Boga w świecie, w sobie, w mężu/żonie, w dzieciach, w prawdzie i w ciszy. Śpiewamy o życiu, które nabiera sensu po doświadczeniu MIŁOŚCI. Promujemy wierność małżeńską! Sami wciąż pragniemy jedności… Nasze utwory skierowane są jednak nie tylko dla małżeństw, naszą muzyką chcemy nieść nadzieję także tym, którzy myślą, że ‚przegrali swoje życie’. Wierzymy, że spotkanie z Bogiem, daje szansę na nowe życie, pełne szczęścia. On uzdrawia wszystkie rany. O tym także śpiewamy.”

Autorką tekstów piosenek z płyty „Zbiżenie” jest Lena Durlak, a muzykę do nich skomponowali Lena i Maciej Durlak. Zainteresowanych większą dawką informacji o zespole zachęcamy do wejścia na stronę www.jednocialo.com