Teatralny weekend w Centrum idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie Trybunalskim

Przed nami teatralny weekend. W ramach "40. ŁÓDZKICH SPOTKAŃ TEATRALNYCH. TEATR PONAD PODZIAŁAMI" będziemy mogli zobaczyć dwa spektakle.

W sobotę 28 października o godz. 19:00 zapraszamy na dziedziniec Centrum idei "Ku Demokracji" do obejrzenia PREMIERY, produkcji ŁST w wykonaniu Teatru A z Gliwic. Przed spektaklem o godz. 18:30 zapraszamy na spotkanie i dyskusję z artystami.

Natomiast w niedzielę 29 października o godz. 18:00 także na dziedzińcu będziemy mogli zobaczyć Teatr Trzcina z Tomaszowa Mazowieckiego, Laureata ŁóPTA 2017 ze spektaklem "S.A.L.I.G.I.A.". Po spektaklu spotkanie i dyskusja z artystami.

Na wszystkie imprezy wstęp wolny, wejście od Pl. Kościuszki, a szczegóły na plakatach oraz stronach: www.cikd.pl i www.lodzkiespotkaniateatralne.pl.