Archidiecezja Łódzka
CSR : Boskie Randki edycja III 
07:27 | 12.09.2017 | Wyświetleń: 1322

Z końcem lata znajdź miłość na lata. Spotkaj kogoś wyjątkowego, kto podobnie jak Ty marzy o założeniu szczęśliwej rodziny. Chcesz poczuć motyle w brzuchu? Daj sobie szansę – zrób pierwszy krok.

Centrum Służby Rodzinie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Boskich Randek. Wydarzenie jest skierowane do osób, które mają minimum 25 lat a nie ukończyły jeszcze 40 roku życia, są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony a następnie odbędą speed dating – serię krótkich kilkuminutowych randek. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wskazania osób, z którymi chciałby kontynuować znajomość. Jeśli wskazania się zgodzą i obie strony wyrażą chęć dalszego utrzymywania kontaktu, otrzymają od organizatorów swoje numery telefonów.

Boskie Randki odbędą się 16 września (sobota) o godz. 18:00 w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a. Zgłoszenia są przyjmowane na adres lemanowicz@csr.org.pl. Do udziału w tej edycji zapraszamy 16 pań i 16 panów a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł. Szczegółowy regulamin Boskich Randek jest dostępny na stronie internetowej: www.csr.org.pl. Dodatkowe informacje pod nr tel. 607 141 141.

To już trzecia edycja Boskich Randek. Pierwsza odbyła się w walentynkowy wieczór, druga – w pierwszy dzień wiosny. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego Centrum Służby Rodzinie pragnie kontynuować tą inicjatywę. Szczegółowe informacje na fanpage’u Centrum Służby Rodzinie – www.facebook.com/CentrumSluzbyRodzinie.