Archidiecezja Łódzka
Tomaszów Maz.: Kolonie nad morzem
16:02 | 07.08.2017 | Wyświetleń: 704

Już po raz piętnasty Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim oraz Fundacja „N.S.J Rodzina” przy współudziale Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowały dla grupy 90 – ciu dzieci i młodzieży niezapomniany letni wypoczynek.

Tym razem odbył się on nad morzem, w małej, malowniczej miejscowości Międzywodzie. Funkcję kierownika wypoczynku powierzono księdzu wikariuszowi – Piotrowi Kępniakowi. Parafialne kolonie obfitowały w ogrom różnorodnych atrakcji m.in: seans kinowy, wizytę w Planetarium oraz Muzeum Figur Woskowych w Międzyzdrojach, rejs statkiem, zajęcia dydaktyczne traktujące o zwierzętach egzotycznych, dyskotekę, plażowanie połączone z nauką pływania, kolonijny „Festiwal Kolorów”, wycieczkę do Osady Słowian i Wikingów, kolonijną Olimpiadę Sportową, konkurs „Mam talent” i wiele, wiele innych.

Podczas wypoczynku nie zapomniano także o codziennej modlitwie oraz mszy świętej, a także licznych grach i zabawach, które znakomicie zintegrowały grupę rówieśniczą. Koloniści, jak i ich opiekunowie już obiecali spotkać się na podobnym wypoczynku za rok, zaś szczerze i szeroko roześmiane dziecięce twarze są najlepszą oceną letniego wyjazdu.