Archidiecezja Łódzka
Pabianice: 549. Piesza Pielgrzymka Pabianicka na Jasną Górę
09:28 | 11.08.2017 | Wyświetleń: 2797

20 sierpnia wyruszymy z naszego miasta na pielgrzymkowy szlak w kierunku Jasnej Góry i pochylimy się nad hasłem „Jesteśmy żywą koroną Maryi”. Do Pabianic wrócimy 29 sierpnia w godzinach wieczornych. O godz. 6.00 w kościele św. Mateusza zostanie odprawiona Msza św. rozpoczynająca nasze wspólne pielgrzymowanie.

Trwają zapisy na pielgrzymkę w parafii św. Maksymiliana codziennie w godz. 16.30 – 19.00 (z wyłączeniem  dnia 13 i 15 sierpnia). Zapisać się można również do Grupy Duchowej.

Członkowie Grupy Duchowej i wszyscy sympatycy pielgrzymki są zaproszeni do gromadzenia się w swoich parafiach na Eucharystii porannej lub wieczornej oraz na modlitwie różańcowej w intencji pielgrzymów. Również zapraszamy, aby organizować się indywidualnie lub grupowo na powitanie pielgrzymki na Jasnej Górze w dniu 23 sierpnia ok. godz. 17.00.

Na Facebooku można na bieżąco śledzić wszystko, co dotyczy naszej pielgrzymki. Można również złożyć indywidualną intencję, w której będziemy modlić się na pielgrzymce i wysłać ją na adres pabianickapielgrzymka@gmail.com

Wyrażam wdzięczność firmom i różnym instytucjom, które w jakikolwiek sposób włączyły się w przygotowanie pielgrzymki.

 Kierownik
549. Pieszej Pielgrzymki Pabianickiej

(-)Ks. Tomasz Estkowski