3 Festyn Parafialny w parafii Przemienienia Pańskiego w Łodzi

Z inicjatywy ks. Krzysztofa Wlazło proboszcza parafii Przemienienia Pańskiego w Łodzi w okresie przedwakacyjnym organizowany jest Festyn Parafialny. 18 czerwca 2017 roku odbył się już trzeci taki festyn. Co roku, wspólna zabawa daje uczestnikom festynów dużo radości. Ale ostatni festyn był wyjątkowy ze względu na powiększającą się co roku ilość uczestników oraz na pogodę i wspaniałą wspólną zabawę.  W śpiewach, tańcach i zabawach uczestniczyły nie tylko dzieci ale również rodzice, dorośli, siostry zakonne i kapłani. Był czas na grilla i na słodkie przekąski, a nade wszystko był to czas wspólnoty, jedności i wielu rozmów. Fantastyczny koncert ewangelizacyjny przygotowały dzieci z Małego Chóru Wielkich Serc z o. Piotrem Kleszczem. Już dzisiaj zapraszamy na przyszły rok.