Wolontariat w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Maz.

"Legalne Wagary" to nazwa akcji promującej szeroko rozumiany wolontariat oraz integrację społeczną, skierowana do uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, zainicjowana przez Radę Kultury działającej przy prezydencie miasta Tomaszowa Mazowieckiego, w której bardzo aktywnie i ochoczo wzięła udział młodzież parafii NSJ.

Porządkowanie parafialnego pomieszczenia Klubu Seniora, wizyta w przedszkolu w ramach popularyzacji kampanii głośnego czytania "Cała Polska Czyta Dzieciom", wspólny śpiew, pląsy, zabawy z dziećmi, a także wizyta w Rodzinnym Domu Dziecka dostarczyły wszystkim ogromu radości oraz satysfakcji, na długo pozostaną w pamięci i z całą pewnością będą kontynuowane już w najbliższej przyszłości! Nagrodą dla wspaniałych młodych wolontariuszy jest bilet na koncert Ewy Farnej.