Msza św. w 25. rocznicę powstania Koła Misyjnego w parafii Matki Boskiej Jasnogórskiej w Łodzi

Ksiądz Biskup Marek Marczak celebrował Mszę św. w Uroczystość Trzech Króli o godzinie 13:30 w parafii Matki Boskiej Jasnogórskiej w Łodzi, ul. Gogola 12. Była to Msza w 25. rocznicę powstania Koła Misyjnego przy tejże parafii. Ksiądz Biskup odczytał list od Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego skierowany specjalnie na tę okazję.

Podczas homilii Biskup wspominał historię Koła Misyjnego i dziękował za pomoc, jakie jego działalność niesie dla Kościoła na całym świecie i za zaangażowanie Księdza Proboszcza Grzegorza Jędraszka oraz osób działających na rzecz misji. Po Mszy Świętej była projekcja filmu przypominającego lata działalności Koła. Następnie Ksiądz Biskup poświęcił Muzeum Misyjne znajdujące się w dolnym kościele w 15. rocznicę jego istnienia. Potem była wspólna modlitwa, śpiewanie kolęd i opłatek dla wszystkich grup parafialnych.