Młodzież z parafii Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Woli Zaradzyńskiej na feriach w górach

W dniach 23-29 parafia p.w. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Woli Zaradzyńskiej, zorganizowała wyjazd dla młodzieży do Ochotnicy Dolnej Młynnego. Opiekę duchową sprawował wikariusz parafii, ks. Przemysław Kansy, asystent diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Łódzkiej.

Jak podkreśla ks.Przemek,"jest to dobra baza wypadowa w Gorce, na Trzy Korony, a także do Zakopanego". Baza noclegowa jest mu dobrze znana, bo jeździ tam z młodzieżą od kilku już lat, najpierw organizował tam rekolekcje oazowe, a teraz wraz z młodzieżą spędza ferie. Nasz wyjazd w góry, mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Gminy Ksawerów." - dodaje ks. Kansy.