Archidiecezja Łódzka
Wieczernik dla duchownych i osób zakonnych
06:05 | 25.10.2016 | Wyświetleń: 4924

Na początku marca 2015 roku rozpoczął swoją działalność Wieczernik Bożego Miłosierdzia dla kapłanów i osób konsekrowanych Archidiecezji Łódzkiej.

Celem tego miejsca jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i kierownictwa duchowego osób poświęconych służbie Bożej.

Wieczernik mieści się w plebanii parafii p.w. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Łodzi przy ul. Ogrodowej 22.

Koordynatorem tego „duchowego przedsięwzięcia” jest ksiądz Grzegorz M. Korczak – egzorcysta Archidiecezji Łódzkiej i ojciec duchowy Szkoły formacji i ewangelizacji Dzieci Światłości.

Do posługi sakramentem pokuty i kierownictwem duchownym zostali powołani kapłani i zakonnicy, którzy w wyznaczonych terminach będą pełnić swoją posługę.


Dyżury:

 

CZWARTKI godz. 15:00 – 17:00

II i IV – ks. Grzegorz M. Korczak


Duchowni jak i osoby konsekrowane potrzebują miejsca duchowej odnowy i zaczerpnięcia siły u źródła Bożego Miłosierdzia, tym miejscem będzie właśnie Wieczernik. Wszystkich posługujących Panu Bogu i ludziom, serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej duchowej przystani Miłosierdzia Bożego.