Rozpoczęcie roku formacyjnego Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła

Spotkanie rozpoczęła msza święta celebrowana przez księdza biskupa oraz kapłanów zaangażowanych w opiekę nad Ruchem. Nasz pasterz w homilii przypomniał wybrane słowa papieża Franciszka wypowiedziane podczas wizyty Ojca Święto w Polsce w ramach Światowych Dni Młodzieży, prosząc by choć jedno z tych zdań stało się inspiracją do pracy w nadchodzącym roku.

Bełchatowska para rejonowa, państwo Cecylia i Stefan Mokrzyńscy, w imieniu wszystkich zebranych poprosili także o uroczyste posłanie i indywidualne błogosławieństwo dla animatorów ruchu.

Gdy liturgia dobiegła końca nadszedł czas na tradycyjne spotkanie przy stole. Rodziny udały się na teren przy restauracji "Barbórka", gdzie wszyscy mogli spróbować doskonałych potraw z grilla, wybornych, domowych ciast i w miłej atmosferze porozmawiać.